Kategoria: Urząd Gminy

Ogłoszono przez Dariusz Chełminiak

wydziały i stanowiska

Kierownictwo urzędu

 

 

 

Imię i nazwisko

 

Funkcja

Nr pok.

Adres e-mail

nr tel. wewnętrznego

55 231-56-13/23

Marcin Ślęzak

Wójt Gminy

11

m.slezak@gminagronowo.pl

 

33

Jadwiga Pliszka

Sekretarz

25

j.pliszka@gminagronowo.pl

 

36

Natalia Kadamus

Skarbnik

17

n.kadamus@gminagronowo.pl

 

46

 

Wydziały i stanowiska

 

 

Imię i nazwisko

 

 

Dział

 

 

Funkcja/obowiązki

 

Nr pok.

 

Adres e-mail

nr tel. wewnętrznego

55 231-56-13/23

Izabela Kanikuła

Zespół ds. organizacyjnych

Sekretariat/ promocja gminy/ organizacje pozarządowe/sport i rekreacja

11

i.kanikula@gminagronowo.pl

31

Barbara Polek

Kadry/ Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych/ archiwum/ jednostki pomocnicze

22

b.polek@gminagronowo.pl

47

Halina Gdula

USC

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego/ dowody osobiste

3

h.gdula@gminagronowo.pl

 

43

Magdalena Nazaruk

OC

 

Obrona cywilna/ obsługa Rady Gminy/ ewidencja działalności gospodarczej

6

m.nazaruk@gminagronowo.pl

 

35

Sebastian Stawski

 

 

Zespół ds. rozwoju gospodarczego

Kierownik Zespołu ds. rozwoju gospodarczego/ informatyka

9

s.stawski@gminagronowo.pl

 

54

 

 

Zagospodarowanie przestrzenne/ budownictwo

15

mpzp@gminagronowo.pl

 

51

Ewa Zając

Gospodarka wodna i przestrzenna/ zamówienia publiczne

14

e.zajac@gminagronowo.pl

 

38

Ewa Piepiórka

Gospodarka komunalna, mieszkaniowa

13

e.piepiorka@gminagronowo.pl

 

44

Joanna Wojtalewicz

Ochrona środowiska

13

j.wojtalewicz@gminagronowo.pl

 

41

Henryk Malecki Drogownictwo / zwierzęta 8 h.malecki@gminagronowo.pl 50

Krystyna Przybylska

 

Referat finansowy

Kasa

20

k.przybylska@gminagronowo.pl

49

Barbara Łastówka

Księgowość budżetowa/ główny księgowy oświaty

20

b.lastowka@gminagronowo.pl

37

Ewa Miller-Prokaziuk

Płace

20

e.miller@gminagronowo.pl

52

Elżbieta Wiśniewska

Windykacja/ opłaty

 

18

 

e.wisniewska@gminagronowo.pl

 

34

Izabela Polek

Windykacja/ podatek transportowy

18

i.polek@gminagronowo.pl

34

Adriana Domańska

Wymiar podatków/ ulgi podatkowe

21

a.domanska@gminagronowo.pl

48

Katarzyna Myśliwa

Księgowość budżetowa

21

k.mysliwa@gminagronowo.pl

 

48